Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Obsah článku

Darebáci, Ja-DJ a Mikuláš, Keia Kaha, Dobrá Partička

Štatistika zápasu:

Strely celkovo = 13:23, strely na bránu = 5:17, žrde = 1:3, fauly = 1:0, žlté karty = 0:0

Góly: 1´Marián Sanitra – 0:1, 6´Michal Spišiak – 0:2, 7´Ivan Šnirc – 0:3, 8´Michal Spišiak – 0:4, 9´Martin Kvasna – 0:5, 11´Marián Sanitra – 0:6

{youtube}_Doxjf-nOFU{/youtube}

Nováčik turnaja Ja, DJ a Mikuláš vstúpil do Lenivej lopty impozantne a pripravil Dobrej Partičke najvyššiu prehru v histórii tohto tímu na turnaji. Prvú strelu na bránu síce vyslal po pár sekundách Milan Gregor z Dobrej Partičky, ale potom sa začal strelecký koncert nováčika. Prvý rýchly brejk Mikulášov v podaní Šnirc – Kvasna skončil ešte na žrdi. Náhle došlo počas zápasu k výpadku elektrického prúdu asi na 3 minúty, ale v hre sa pokračovalo. Po Kvasnovej strele odvrátil zadný hráč Partičky Gregor loptu na rohový kop. Sanitra rozohral roh na Kondera, ktorý vystrelil, pred bránu si nabehol práve Sanitra a jemným tečom otvoril v 1 min. skóre duelu – 0:1. Mikuláš kontroloval dianie na ihrisku a dostával sa do šancí. Konderovu strelu v 2 min. odvrátil Gregor na roh. Zadný hráč Partičky zasahoval aj v 3 min. po strele Kvasnu. Gólom neskončila ani krásna kombinácia Šnirca, Sanitru a Kvasnu. Partička si vypracovala jedinú šancu v 5 min., ale bola gólová. Po zaváhaní Kondera mal gól na nohe Gregor, ale jeho strelu zastavila žrď a následnú dorážku zablokoval Šnirc. Na druhej strane skúšali šťastie z rýchlych akcií Sanitra a Konder. Ďalšia akcia už znamenala druhý gól Mikulášov.  Sanitra prihral Konderovi, ten pätou posunul na Spišiaka, ktorý vymietol šibenicu brány Dobrej Partičky – 0:2. O minútu po chybnej rozohrávke Gregora upravil strelou do prázdnej brány Šnirc už na – 0:3. Polčasový výsledok – 0:4 stanovil o malú chvíľu dôrazný Spišiak. Gólostroj Mikulášov pokračoval aj po prestávke. Kvasna z úniku upravil na – 0:5. Debakel Partičky zavŕšil po akcii Šnirca v 11 min. druhým gólom v zápase Sanitra – 0:6. V ďalšom priebehu mal ešte tím Ja, DJ a Mikuláš niekoľko šancí na zvýšenie stavu, ale nastrelil už iba dve žrde. Na úvod si teda nováčik pripísal vysokú výhru a uvoľnenou, kombinačnou hrou potešil oko prítomných divákov.