Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Obsah článku

ZŠ Brusno, Ofsajt Team, Mačence, Last Time

Štatistika zápasu:

Strely celkovo = 15:5, strely na bránu = 7:1, žrde = 1:0, fauly = 0:2, žlté karty = 0:1

Góly: 3´Marek Meškan – 0:1, 5´Šimon Púchy – 1:1, 10´Jozef Rejdovianovič – 2:1

{youtube}QFSaSQsrMhI{/youtube}

V úvodnom zápase C-skupiny na seba narazili minuloročný štvrťfinalista Mačence a posledný tím ročníka 2012 Last Time, ktorý však v tomto roku nastúpil s viacerými zmenami v zostave. Po úvodných oťukávacích minútach sa gólom skončila prakticky prvá vážnejšia gólová príležitosť. Po pravej strane potiahol loptu hráč Last Time Marek Meškan, posunul si ju na stred a strelou po zemi spoza obrancu trafil presne k žrdi – 0:1. Last Time mal aj ďalšiu šancu, ale Pikulovi chýbalo v 4 min. k presnejšiemu zakončeniu niekoľko centimetrov. Papierový favorit Mačence vyrovnal v 5 min. Po zlej rozohrávke rohového kopu v podaní Last Time, vybojoval loptu Púchy, vymenil si ju s Vargom a po rýchlom brejku prekonal Milana Galla v bráne Last Time – 1:1. Mačence prebrali taktovku a prakticky okamžite mal vedúci gól na nohe Púchy, ale neuspel. Ďalšiu peknú kombináciu predviedli Mačence o niekoľko sekúnd. Gaboň si narazil loptu s Borbélym a nastrelil žrď. Gólom neskončila ani posledná veľká šanca v prvom polčase v podaní dua Varga – Púchy. Po zmene strán mal veľkú šancu dostať Last Time opäť do vedenia Erik Kelemach, ale pri zakončení mu chýbalo niekoľko centimetrov. V 10 min. po krátkom obliehaní súperovej brány sa Mačence dočkali vedúceho gólu. Trnovský nečakane a efektívne pätou pretlačil loptu za Galla a do prázdnej brány ju doklepol Rejdovianovič – 2:1. Mačence potom kontrolovali priebeh. Mali ešte niekoľko šancí na zvýšenie skóre, ale stav sa už nezmenil.