Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

KOMA, Chlapci z Dukly, Expres Hiadeľ, Drink Team

Dobrá Partička, Darebáci, Ofsajt Team, ZŠ Brusno

Expres Hiadeľ, Načo Názov, Matrix, Slza Team, Chlapci z Dukly, Sorry tréner

Dynamo Oremlaz, Mária Huta, Načo Názov, Keia Kaha

Podobne ako pred rokom aj po Lenivej lopte 2011 nastali v rebríčku tímov pre nasadzovanie viaceré zmeny. Keďže tabuľka sa zostavuje na základe výsledkov z posledných 2 rokov, v tej najnovšej sa tímom odrátali výsledky z roku 2009 a spočítali sa výsledky z rokov 2010 a 2011.

Celková tabuľka po základných skupinách, ktorá určila rozdelenie tímov v play-off

9.ročník populárneho halového turnaja v Brusne - Lenivá lopta 2011, svojou úrovňou opäť o niečo zdvihol úroveň turnaja. Diváci mali možnosť vidieť kvalitné duely už počas základných skupín a kvalita zápasov sa ešte zvýšila v play-off. Už tradične 12 tímov bojovalo v sobotu 17.12.2011 v telocvični ZŠ s MŠ Brusno o titul najlepšieho halového tímu. Fotogalériu z turnaja nájdete TU.

Už tradične na turnaji Lenivá lopta spolupracujeme s fotografom Mariánom Sokolom, ktorý už 3 roky zachytáva momenty z priebehu celého turnaja. Aj tentoraz odviedol vynikajúcu prácu. Vo fotogalérii sme pre vás pripravili množstvo fotografií, ktoré sme rozdelili do tradičných rubrík: Album mužstiev, Hráči, Diváci a Vyhlásenie výsledkov. Novinkou je rozdelenie fotiek zo zápasov na tie zo základnej skupiny a z play - off. Opäť veríme, že sa vám budú krásne, pamätné zábery páčiť a stanú sa súčasťou vašich albumov.

Portál www.futbalshviezdickou.sk už tretí rok v rade podporil stále populárnejší halový futbalový turnaj v Brusne Lenivá lopta mediálne. V play-off zápasoch nechýbali naše kamery a opäť sme pre vás pripravili zostrihy z rozhodujúcich momentov kľúčových zápasov turnaja.

Dnes pokračujeme v predstavovaní ďalších tímov, ktoré sa zúčastnia turnaja Lenivá lopta 2011:

Do štartu 9.ročníka Lenivej lopty zostávajú naozaj už len hodiny. 12 zúčastnených tímov urobilo určite v príprave všetko, aby uspeli. K tradičnej 11tke tímov pribudol v tomto roku 1 nováčik. Ale poďme pekne po poriadku, podľa rebríčka tímov z posledných 2 rokov (2009,2010):

Dnes podvečer prebehlo za účasti zástupcov zúčastnených tímov v Pohostinstve u Kvietkov, žrebovanie základných skupín Lenivej lopty 2011. Po administratívnych záležitostiach sa zástupcovia tímov dohodli, že účasť hráčov, ktorí hrali v baráži turnaja a chceli by hrať na turnaji za iný tím sa nepovoľuje.

Aby sa aj v tomto roku zabránilo tomu, že pri žrebovaní vznikne skupina, v ktorej budú hrať napríklad 3 najlepšie tímy podľa výsledkov z rokov 2009 a 2010, budú tímy pred žrebom rozdelené do štyroch trojčlenných košov, na základe umiestnenia z posledných dvoch rokov.

Na sobotu 10.12.2011 bol naplánovaný 3.barážový zápas o postup na turnaj Lenivá lopta 2011. Stretnúť sa mali tímy Chlapci z Dukly a Sorry Tréner. Dnes však oznámil kapitán tímu Sorry Tréner, že sa na barážový duel nedostavia, kvôli zdravotným problémom tímu. Posledným postupujúcim družstvom na turnaj Lenivá lopta sa teda stali Chlapci z Dukly a môžu sa tešiť na sobotný žreb v Pohostinstve u Kvietkov. Detaily žrebovania vám prinesieme ešte dnes.

Dnes popoludní sa v telocvični ZŠ Brusno uskutočnili prvé 2 barážové zápasy o postup na turnaj Lenivá lopta 2011.