Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Lenivá lopta 2019

SSFZ

Vo štvrtok podvečer sa v Kaviarni u Regrútov v Brusne konalo žrebovanie baráže a základných skupín 13.ročníka Lenivej lopty. Za prítomnosti zástupcov takmer všetkých tímov sa postupne žrebovali tímy zo štyroch výkonnostných košov. Ako prvý tím bol vyžrebovaný nováčik turnaja Young Boys, ktorý sa predstaví v otváracom zápase celého turnaja proti semifinalistovi z roku 2012 Matrixu.

Okrem spomínaných tímov Young Boys a Matrixu sa v skupine A ešte predstavia CLC Úlovok a bronzový tím z roku 2008 Načo Názov.

V skupine B bude pútať najväčší záujem súboj KOMy proti Keia Kaha. Oba tímy sa stretli vo finále turnaja v roku 2010. KOMA je navyše finalistom z posledného ročníka v roku 2014. Zloženie B - skupiny dopĺňa nováčik Zhavranelí Bratia a na scénu Lenivej lopty sa vracia štvrťfinalista z roku 2012 Mačence.

V C-skupine je hlavným favoritom dvojnásobný šampión z rokov 2011 a 2013 Expres Hiadeľ. Šlágrom tejto skupiny bude určite práve súboj Expresu s Ofsajt Teamom. Pôjde o prvé vzájomné meranie síl týchto súperov od finálového stretnutia v roku 2011. Ďalšími účastníkmi tejto skupiny sú nováčikovia Hacitong a VM Team.

D-skupinu môžeme smelo nazvať aj "skupinou smrti". Dala dokopy troch šampiónov Lenivej lopty. Darebáci vyhrali v roku 2003, Dynamo Oremlaz v roku 2009 a FK Plus bude obhajovať titul z roku 2014. Štvrtým tímom do partie bude víťaz baráže, čiže jeden z tria Chorvátska jazda, Squadra a Migo.

Podrobný časový rozpis zápasov nájdete na obrázku alebo v pdf dokumente na stiahnutie.

Časový rozpis zápasov - Lenivá lopta 2017

 

Pin It